Kedves Szülők és Tanítványaink!

A 478/2020. (XI.3.) Kormányrendelet értelmében  2020. november 11-től iskolánkban az óvodás és általános iskolás korosztály részvételével (8. iskolai osztályig) a megszokott rend szerint folytatódik a tanítás. Középiskolás, egyetemista és felnőtt tanulóink részére (9. évfolyamtól felfelé) az iskola látogatása nem lehetséges, számukra tantermen kívül, digitális formában folytatódik az oktatás.

14_2020_emmi_hatarozat

Tanáraink felveszik a kapcsolatot a tanulókkal és egyeztetik a részleteket azokkal, akiket a változás érint. Annak érdekében, hogy 20.00 óráig mindannyian hazaérhessenek, november 11., szerdától, az esti tanórákat át kell szerveznünk. Ez kismértékben érintheti a többiek órarendjét is.

Megértésüket és együttműködésüket köszönjük!

 

Kategória: Hírek